Oddany w sierpniu 2009 roku apartament znajduje się na I piętrze charakterystycznego budynku z 2008 roku położonego przy ulicy Nędzy Kubińca 51 na granicy Zakopanego i Kościeliska. Budynek jest ogrodzony i całodobowo chroniony.

Położenie budynku umożliwia spokojny wypoczynek bez charakterystycznego dla Zakopanego zgiełku i korków, ale mimo wszystko umożliwia dotarcie na Krupówki w ciągu kilku minut spacerem, bądź samochodem. W niewielkiej odległości znajdują się wyciągi na Butorowy Wierch, kolej krzesełkowa i kąpielisko termalne Szymoszkowa oraz tereny narciarskie dla początkujących. Kilkuminutowy spacer do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach zadowoli również spragnionych strawy duchowej.

Umiejscowienie budynku w zachodniej części miasta daje możliwość omijania zatorów na ciągle zakorkowanej "zakopiance", oraz samym Zakopanem, jak i pozwala na szybkie dotarcie, przez Chochołów, na Słowację w celu skorzystania z terenów narciarskich i basenów na terenie tego kraju ( Oravice oraz Vitanova to tylko 20 minut jazdy samochodem ). Stanowi też doskonałe miejsce wypadowe do wycieczek pieszych i rowerowych w Tatrach i na Podhalu.

Obiekt posiada ochronę, brama na pilota, miejsca garażowe w podziemiu oraz szafę na sprzęt narciarski. W budynku znajduje się również sauna.

Dla Państwa wygody zapewniamy TV Sat Canal+ oraz szybki internet bezprzewodowy WiFi.

Galeria

miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
miniaturka
Copyright 2009 by ApartamentButorowy.pl   Wszelkie prawa zastrzeżone   Projekt i Wykonanie: Jakub Masłowski